Lokalita

Residence Westminster se nachází v ulici Zeyerova, ve východní části města Mariánské Lázně. Dům je postaven v klidné lokalitě v těsné blízkosti lesa a současně pouhých 15 minut chůze od centra města a lázeňské Kolonády. Residence se nachází v dosahu MHD, takže budoucí obyvatelé mohou využít jak výhody bydlení v blízkosti přírody, tak komfort města a dostupnost veškerých služeb.

Lokalita je vhodná pro široké spektrum sportovních aktivit - cyklistiku, pěší túry, plavání nebo tenis. Milovníci golfu nesmí vynechat jedno z nejstarších golfových hřišť v Evropě - Royal Golf Club Mariánské Lázně. V zimě jsou zde skvělé podmínky pro lyžování (Ski Area Mariánské Lázně), běžky nebo bruslení.

Dominantou Mariánských Lázní jsou lázeňské parky, díky kterým město patří mezi nejkrásnější zahradní města v Evropě. Mezi významné památky rozhodně patří Lázeňská kolonáda nebo Zpívající fontána. Obyvatelé města si mohou rovněž vybírat z velkého množství volnočasových a relaxačních aktivit i kulturních a společenských akcí.